Harrise tviid

55.00 

Mõõdud: kanga laius 75 cm.
Materjal: täisvillane.
Meetri hind.

Roheka tooniga kangas otsas. Teisi pildilolevaid tviidkangaid on alles ligikaudu poolteist meetrit, mõnda veidi rohkem. Küsi lisa! Telli meilt ka õmblustööd!

Kohaletoimetamine: Eesti piires 2-3 tööpäeva jooksul. Mujale maailma: võta täpsustamiseks ühendust.

Tootekood: 104001 Kategooria:

Kirjeldus

Kõrgekvaliteetne Harrise tviid on kootud käsitsi Šotimaal (Lewise saarel). Harrise tviidi saab nüüd Eestis osta, ammused plaanid saidki teoks 🙂 Kuduja nimi on Miriam, tee temaga tutvust Šotimaises Välis-Hebriidide saartest valminud FB videolõigus SIIN.

Täisvillane Harrise tviid valmib üksnes ja ainult ehtsa traditsioonilise koduse käsitööna kangastelgedel Šotimaa kõige läänepoolsematel saartel Välis-Hebriididel (Outer Hebrides). Kohalik vill värvitakse enne lõngaks ketramist ja see annab lõnga värvile erilise sügavuse. Valminud kangas on täiesti looduslik, laseb kehal hingata ning on ilmastikukindel – ja seda ilma täiendava töötlemiseta. Kanga kvaliteeti tõendab Harrise tviidi kaitseks ja kontrolliks loodud eriline Orbi märk, mis väljastatakse kõigile kontrolli läbinud Harrise tviidi kangastele.

Telli meilt õmblustööd sellest kangast, täidame soove rõõmuga ja kiirelt. Valmistoodetest leiad meilt Harrise tviidist valmistatud pinaleid.

Vaata imekauneid vaateid kanga valmistajatelt Šotimaalt!

Pakume ka ehtsat Eesti rahvustartanit.

Sulle võib meeldida ka…