Mask Harrise tviidkangast

20.00 

Mõõdud: kõrgus nina pealt lõua alla 15,5 cm, sügavus maski eesotsast põse tagaosani 12 cm (suurem) ja vastavalt 15 cm x 11 cm (keskmine suurus)

Materjal: täisvillane tviidkangas, liimiriie, puuvillane kangas
Hooldus: käsipesu, triikimine keskmine kuumus

Kohaletoimetamine: Eesti piires 2-3 tööpäeva jooksul. Mujale maailma: võta täpsustamiseks ühendust. Eritellimusel lisandub paki saatmise ajale valmistamise aeg 1 nädal.

Tootekood: 230006 Kategooria:

Kirjeldus

Mask erilisest Harrise tviidikangast.  Kui soovid maskile sarnast rõivast, siis saada meile joonistus ja vali tviidkangas SIIT

Täisvillane Harrise tviid valmib üksnes ja ainult ehtsa traditsioonilise kodus käsitööna kangastelgedel Šotimaa kõige läänepoolsematel saartel Välis-Hebriididel (Outer Hebrides). Kohalik vill värvitakse enne lõngaks ketramist ja see annab lõnga värvile erilise sügavuse. Valminud kangas on täiesti looduslik, laseb kehal hingata ning on ilmastikukindel – ja seda ilma täiendava töötlemiseta. Kanga kvaliteeti tõendab Harrise tviidi kaitseks ja kontrolliks loodud eriline Orbi märk, mis väljastatakse kõigile kontrolli läbinud Harrise tviidi kangastele.

Meie Harrise tviidkanga kuduja nimi on Miriam, tee temaga tutvust Šotimaises Välis-Hebriididest valminud FB videolõigus SIIN.

Sulle võib meeldida ka…