Ostuabi

Käesolevad lepingutingimused kehtivad Scottest OÜ (edaspidi MÜÜJA) ja Tellija (edaspidi OSTJA) vahel internetipoes aadressiga www.scottest.ee

Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks pärast seda, kui OSTJA on esitanud tellimuse ja MÜÜJA on saanud tellimuse kinnituse.

Pange tähele tooteid sirvides, et:

  • Tegu on käsitööga ja ükski ese ei ole teisega mustrijooksult täpselt samasugune.
  • Transport on tartanitoodetele vastavalt teie valikule Smarti või Omniva kaudu Eesti piires TASUTA. Toidukaupadele samuti tasuta, kui saadame koos tellitud tartanitoodetega. Kangale ja soodushinnaga toodetele lisandub saatmistasu 3 eur;  kui valite kättesaamiseks “tulen ise järele” siis on meil Tallinna piires võimalik leida kindlasti ka kauba üleandmiseks ühine kokkupuutekoht 🙂
  • Toote hind sisaldab käibemaksu.
  • Toote mõõtmed on toodud ära toote juures, lisainfos on saadetava paki kaal ja ligikaudsed mõõtmed.

Toodete lisamine ostukorvi

Kui olete sobiva toote leidnud, klõpsake toote juures olevale pildile ja seejärel valige soovitud kogus ning vajutage nuppu “Lisa korvi”. Pärast ostu sisestamist avaneb kogu ostukorvi sisu. Seal saate veel kontrollida kogust ja hinda. Arveldamiseks kasutatakse eurot.

Kui kõik sobib, siis vajutage nuppu “Mine kassasse”.

Kuniks kaup on teie ostukorvis ja ostuprotsess on lõpetamata, on see saadaval ka kõigile teistele klientidele. Kui jääte oma ostusoovile kindlaks, tuleb vormistada tellimus.

Selleks tuleb täita arvelduse andmed.

Arvelduse andmete lehel tuleb täita kõik väljad. Kui tellite kauba firmale, siis täitke lahtrid tellitava firma andmetega. Mida täpsem info lehel on, seda kindlam, et pakk kindlasti Teieni jõuab!

Kui soovite tellimuse eest tasuda pangaülekandega, siis tuleks tellimuse eest tasuda 3 päeva jooksul, näidates ülekandes ära ka tellimuse numbri.

Tellimus jõustub alles pärast tellimuse tasumist.

Kui kolme päeva jooksul pole tellimuse eest tasutud, siis tellimus kustutatakse.

Kauba eest tasumine

Kauba eest saab tasuda kas pangalingi kaudu või ülekandega ScottEst OÜ arveldusarvele.

 Kaupade eest, mis valmivad Teie tellimuse järgi, tuleb tasuda kahes osas – 50% kauba hinnast tellimisel ja 50% enne kauba Teile saatmist.

Kauba kättetoimetamine

Reeglina jõuab kaup kohale 3-5 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Teiega kindlasti ühendust.

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tellimusest loobuda, saatke kiri aadressile info@scottest.ee. Kirjas märkige kindlasti ka oma tellimuse number, mida soovite muuta või tühistada.

Kauba tagastamine

Kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul tagastada. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, palume saata aadressile info@scottest.ee

Kui kaup jõudis Teieni kahjustatult, palume anda sellest koheselt teada aadressil info@scottest.ee või tel. (+372) 56 46 04 11.

Me parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille Te tasusite ning hüvitame tagastamisega seotud kulutused.

Turvalisus

Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid (nime, meiliaadressi, telefoninumbrit ja postiaadressi) ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

Kontaktid

ScottEst OÜ
Reg.nr 14270105
KM reg nr: EE101977935
A/A EE882200221066967461
Vanasilla 77-3, Saku vald 76 406, Harjumaa
(+372) 56460411, Eike Urke
info@scottest.ee