Ostuabi

Käesolevad lepingutingimused kehtivad Scottest OÜ (edaspidi MÜÜJA) ja Tellija (edaspidi OSTJA) vahel internetipoes aadressiga www.scottest.ee

Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks pärast seda, kui OSTJA on esitanud tellimuse ja MÜÜJA on saanud tellimuse kinnituse.

Pane tähele tooteid sirvides, et:

  • Tegu on käsitööga ja ükski ese ei ole teisega mustrijooksult täpselt samasugune.
  • Kui ostusumma on vähemalt 40 eur, siis on transport vastavalt Sinu valikule Smarti või Omniva kaudu Eesti piires tasuta. Alla 40 eur ostukorvile lisandub transpordikuluks 3 eur;  kui valid kättesaamiseks “tulen ise järele” siis on meil Tallinna piires võimalik leida kindlasti ka kauba üleandmiseks ühine kokkupuutekoht, kui on kiire või kui Kotzebue tänava kanti ei satu 🙂
  • Toote hind sisaldab käibemaksu.
  • Toote mõõtmed on toodud ära toote juures, lisainfos on saadetava paki kaal ja ligikaudsed mõõtmed.

Toodete lisamine ostukorvi

Kui oled sobiva toote leidnud, klõpsa toote juures olevale pildile ja seejärel vali soovitud kogus ning vajuta nuppu “Lisa korvi”. Pärast ostu sisestamist avaneb kogu ostukorvi sisu. Seal saad veel kontrollida kogust ja hinda. Arveldamiseks kasutatakse eurot.

Kui kõik sobib, siis vajuta nuppu “Mine kassasse”.

Kuniks kaup on ostukorvis ja ostuprotsess on lõpetamata, on see saadaval ka kõigile teistele klientidele. Kui jääd oma ostusoovile kindlaks, tuleb vormistada tellimus.

Selleks tuleb täita arvelduse andmed.

Arvelduse andmete lehel tuleb täita kõik väljad. Kui tellid kauba firmale, siis täida lahtrid tellitava firma andmetega. Mida täpsem info lehel on, seda kindlam, et pakk kindlasti Sinuni jõuab!

Kui soovid tellimuse eest tasuda pangaülekandega, siis tuleks tellimuse eest tasuda 3 päeva jooksul, näidates ülekandes ära ka tellimuse numbri.

Tellimus jõustub alles pärast tellimuse tasumist.

Kui kolme päeva jooksul pole tellimuse eest tasutud, siis tellimus kustub.

Kauba eest tasumine

Arveldamiseks kasutatakse eurot. Kauba eest saab tasuda ülekandega ScottEst OÜ arveldusarvele.

Kaupade eest, mis valmivad Sinu tellimuse järgi, tuleb tasuda kahes osas – 50% kauba hinnast tellimisel ja 50% enne kauba Sinule saatmist.

Kauba kättetoimetamine

Reeglina jõuab kaup kohale 2-3 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Sinuga kindlasti ühendust.

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet

Kui oled juba tellimuse esitanud, kuid soovid seda muuta või tellimusest loobuda, saada kiri aadressile info@scottest.ee. Kirjas märgi kindlasti ka oma tellimuse number, mida soovid muuta või tühistada.

Kauba tagastamine

Kui Sa ei ole saadud kaubaga rahul, on Sul õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul tagastada. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, palume saata aadressile info@scottest.ee

Kui kaup jõudis Sinuni kahjustatult, palume anda sellest koheselt teada aadressil info@scottest.ee või tel. (+372) 56 46 04 11.

Me parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille Sa tasusid ning hüvitame tagastamisega seotud kulutused.

Turvalisus

Meie e-poest ostmine on turvaline, Sinu isikuandmeid (nime, meiliaadressi, telefoninumbrit ja postiaadressi) ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks. ScottEst on isikuandmete vastutav töötleja.

Kontaktid

ScottEst OÜ
Reg.nr 14270105
KM reg nr: EE101977935
LHV pank EE547700771004456439
Kotzebue 20-37, 10411 Tallinn
(+372) 56460411, Eike Urke
info@scottest.ee